Masterjump 96 cm

S držadlom

• Spokojnosť

Som maximálne spokojná

• , zakúpené v MASTERSPORT.sk

• dobra trampolina za dobru cenu.
    • ziadne

mala trampolina, vhodna na cvicenie doma, dobra aj pre moje deti, radi na nej skacu :-)

Priemer
96 cm
Nosnosť
25 kg
Ochranná sieť
8 kg
S držadlom

Najširší výber trampolín do záhrady. Vyber si aj ty svoju trampolínu. Trampolín rôzne veľkosti. Jumping trampolína pre deti . Trampolíny, záhradné trampolíny a trampolíny s ochrannou sieťou. Trampolína pre deti ale aj dospelých. Rodinné trampolíny. Záhradné trampolíny.

Oryginalny produkt marki MASTER

Trampolina MASTERJUMP 96cm nr katalogowy: MASTRAMP96

Trampolina MasterJump 96cm to specjalnie zaprojektowany produkt łączący doskonałe parametry techniczne za rozsądną cenę. Trampolina została wykonana z stalowej konstrukcji która została ocynkowana i zabezpieczona przed korozją. Trampolina posiada Europejską normę CE oraz spełnia wymagane kryteria normy EN-71 niemieckiego TÜV NORD i ASTM International. Produkt został wykonany z materiałów odpornych na UV dzięki czemu może przetrwać nawet w ekstremalnych warunkach co umożliwia korzystanie z niej na zewnątrz oraz wewnątrz. Za podwyższony poziom bezpieczeństwa odpowiada miękki pokrowiec zabezpieczający sprężyny. Zawiera 8 nóżek które gwarantują stabilność trampoliny.

Opis Techniczny: Średnica trampoliny: 96 cm

• Wysokość: 22 cm
  • Waga całkowita: 8 kg
  • wymiary opakowania: 97 x 5 x 97 cm

Galeria

Sprzęt sportowy MASTER® został wyprodukowany tak, aby spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa i normy CE i EN.

2zákazníci neodporúčajú produkt

• Spokojnosť

Som maximálne spokojná

• , zakúpené v MASTERSPORT.sk

• dobra trampolina za dobru cenu.

• rozmery
    • použité materiály
    • rozhegané držadlo
    • nekvalitne uchytenie nôh

Spolu s trampolínou som kupoval aj držadlo. Držadlo sa montuje tak že sa noha trampolíny prestrčí cez nohu držadla, ktorá je o niečo širšia, celé držadlo je tak dosť nestabilné.

Asi po mesiaci vznikla prasklina na uchytení nohy o konštrukciu práve na nohe na ktorú bolo nasadené držadlo. To tu trampolínu používajú iba dve deti zhruba do 25kg.

Keďže som stratil papiere, musel som to vyzvárať, akoby som zváral nohu o papier, otázka času kedy sa to zopakuje.

Ideálne na jedno použite, ak máte malú detskú izbu a nechcete to dlho skladovať, alebo ste šikovný domáci kutil.

• , zakúpené v HEJ.sk

• výhodná cena
    • super pre domáce cvičenie
  • , zakúpené v HEJ.sk

• dobrá kvalita výrobku výborná cena

Tento produkt som si objednal na odporúčanie známej Vynikajúci na domáce využitie,dobrá cena,manipulácia,kvalita Som s ním veľmi spokojný.

• uplne katastrofa, pri pouzivani (asi dva tyzdne) potreba vymeny styroch pruzin ..... pruzina je uchytena o kovovu konstrukciu a pri zatazi, resp. civceni (asi 60kg) sa trie o kov cim sa oslabuje a nasledne dochadza k jej ulomeniu, nedomyslene........

nabuduce zvolim inu znacku vyrobku ,resp. budem prihliadat na iný spôsob uchytenia pruzin

• , zakúpené v FGYM.SK

Veľmi spokojná.

• , zakúpené v FGYM.SK

• super zabava
    • setri klby
    • lahko sa da demontovat
    • ziadne

Perfekna trampolina ktora setri klby, dobra zabava pre dospelych aj pre deti, cvicenie je zabavne a dynamicke.

• , zakúpené v eFitness.sk

• rýchle zloženie,super na cvičenie pre mna aj pre mojho maleho drobca :-)
    • ked dam tie nožičky preč,tak je super skladná....zasuniem za skrinu a je to :-)
    • neviem zatial žiadne ,spytajte sa tak o rok :-D

trampolinu masterjump som si kupila po prečítanie recenzii,a tiež že bola lepšia cena ako ine značky