Jumpspirit 366 cm + ochranná sieť + schodíky

Priemer
366 cm
Ochranná sieť

• , zakúpené v Elektrické autíčka

Hned pri prvom vstupe cez ochrannu siet na stampolinu sa otrhla napinscia gumicka na jednom z nosnych stpov.

• , zakúpené v Elektrické autíčka

Nedá sa porovnať s tými lacnými poľskými či čínskymi haraburdami. Kvalitné spracovanie (konštrukcia, struny, sieť, háčiky...) a bezpečnosť. Niet šance aby došlo ku kontaktu nôh so strunami alebo vypadnutiu dieťaťa. Veľká a pevná - rodičia sa na nej môžu pokojne hrať s deťmi.. Vôbec nevŕzga a k tomu aj pekne vyzerá. Vrelo odporúčam.

• elastická sieť
    • dizajn - v záhrade vyzerá parádne! nedá sa to porovnať s lacnotkami čo sa predávajú bežne na internete
    • obostranný kryt pružín - kvalitný materiál a dobrý nápad, že sa dá otočiť
    • parádne pruží
    • nevŕzga - predtým čo som mal trampolínu po týždni už vrzgala
    • kvalitné materiály
    • vietor ani nepohne s trampolínou

Tento produkt som si vybral z toho dôvodu, že už som mal plné zuby obyčajných trampolín, ktoré sa všade predávajú. Mal som jednu za cca 200 EUR (nechcem menovať výrobcu), po jednej sezóne už vyzerala hrozne a ledva som ju znova zložil.
    Preto som radšej investoval viac a chcel som kúpiť kvalitnú trampolínu, ktorá mi aj vydrží. Po cca. 2 týždňoch používania som maximálne spokojný. Pre každého, kto chce kúpiť trampolínu odporúčam nech si vyberie kvalitu, lebo tie lacnotky čo sú všade na nete nemajú hodnotu ani 50 EUR!

Priemer
366 cm
Ochranná sieť

JUMPSPIRIT 12FT (366 cm) prémiová trampolína s vnútornou sieťou je vhodná pre každú vekovú kategóriu. NAVRHNUTÉ NA SLOVENSKU!

JUMPSPIRIT je nová koncepcia trampolín, ktoré boli navrhnuté tak, aby boli zaujímavé a bezpečné aj pre najmenšie deti, avšak aby ich mohla využívať celá rodina. Kombináciou extra dlhých pružín SuperFlex z prvotriednej galvanizovanej ocele, najnovšieho druhu skákacej plochy a spevnených spojov sme dosiahli doposial nevídanú výšku skokov, ich bezpečnú kontrolu a mäkký dopad.

Unikátnou vlastnosťou trampolín Jumpspirit je zábavnosť! Ich súčasťou je hra Jumpies, ktorá zabaví deti aj dospelých.

Priemer trampolíny
3,66 m