Masterjump 122 cm

- trampolína značky MASTERJUMP - priemer 122 cm - Hi Ten oceľová konštrukcia - trampolínu možno zostaviť bez použitia náradia - obvodový ochranný vankúš - trampolínu nie...
Doprava zdarma, Na sklade

11 kg
S držadlom

• jednoduché zloženie
    • zatiaľ neviem

Trampolínu testujeme... Zatiaľ žiadne vady. Vhodná pre deti aj dospelých.

Som spokojný, ešte čakám na madlo, aby som trampolínu dokonale vyuzil

S držadlom

• trampolína značky MASTERJUMP
  • priemer 122 cm
  • Hi Ten oceľová konštrukcia
  • trampolínu možno zostaviť bez použitia náradia
  • obvodový ochranný vankúš
  • trampolínu nie je možné používať ako odrazový mostík
  • 44 pružin
  • 8 nožek
  • hmotnost 11 kg
  • výška 25 cm
  • nosnost 100 kg
  • trampolína je určená pre domáce použitie - nie je vhodná pre komerčné účely v športcentrách

Trampolíny značky MASTERJUMP sú ponukou výbornej kvality za rozumnú cenu. Robustná konštrukcia a vysoký odrazový výkon sú zárukou kvalitného športového vyžitia.

Najlacnejší Šport je výhradným dovozcom trampolín značky MASTERJUMP pre SR.

• jednoduché zloženie
    • zatiaľ neviem

Trampolínu testujeme... Zatiaľ žiadne vady. Vhodná pre deti aj dospelých.

Som spokojný, ešte čakám na madlo, aby som trampolínu dokonale vyuzil

• asi po 3 týždňoch mi začala veľmi vŕzgať, ide to dosť na nervy

asi by som ju už nekúpila

S

• , zakúpené v FGYM.SK

• je to super vec,dobre sa chudne na nej
    • od začiatku mi strašne vrzgajú struny

Osporučila som trampolínku aj mojim kamoškám,ale im prišla iná s názvom Spartan a tá je výborná,lepšia,ako moja a s toho som dosť sklamaná :( no neoslovila som FGYM o výmenu,i ked by som ju rada vymenila za tú spartan.

• , zakúpené v HEJ.sk

Nohy trampolíny treba často doťahovať, pri skákaní sa uvoľňujú.

• , zakúpené v eFitness.sk

Kvalitny vyrobok za prijatelnu cenu